Ons team

Gastvrouwen

Petra Koster

Martine Verbocht

Gastvrouw

033-4949 911
martine.verbocht@pon.com

Nine Doude van Troostwijk

Gastvrouw

033-4949 911
nine.doude.van.troostwijk@pon.com

Sales team

Colin de Lange

Senior Sales Executive

06-22775081
colin.de.lange@porschecentrumleusden.nl

Han Koggel

Sales Executive

06-55108895
han.koggel@porschecentrumleusden.nl

Paul Lamers

Sales Executive

06-82332235
paul.lamers@porschecentrumleusden.nl

Service team

Remco van Vliet

Service Adviseur

033-4949911
remco.van.vliet@porschecentrumleusden.nl

Albert Vink

Garantie Specialist / Schademanager

033-4949 911
albert.vink@porschecentrumleusden.nl

Frank van Diemen

Service Adviseur

033-4949911
frank.van.diemen@porschecentrumleusden.nl

Tim Bloemheuvel

Service Adviseur

033-4949911
tim.bloemheuvel@porschecentrumleusden.nl

Magazijn

Klaas-Jan ten Veen

Tom de Kruijf

Werkplaats

Martin Jonker

Voorman - Level ZILVER

033-4949 911
martin.jonker@porschecentrumleusden.nl

Erik Lamers

Voorman - Level ZILVER

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Jeffrey van Beekhoven

Diagnose Specialist - Level ZILVER

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Peter Meijer

Diagnosespecialist - Level Goud

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Ruud van Ginkel

Diagnosespecialist - Level Goud

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Jaap van Hoef

Diagnosespecialist - Level Goud

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Fernand Ijszinga

Car conditioner

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Johan Hagebeuk

Eerste Autotechnicus / Classic Specialist - Level Brons

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Wim Huisman

Eerste autotechnicus - Level ZILVER

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Djurre Timmer

Eerste Autotechnicus - Level BRONS

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Xander Groesbeek

Diagnose Specialist / Classic Specialist - Level Zilver

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Daan Luijben

Eerste Autotechnicus

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Martin Ruyling

Diagnose Specialist

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Chauffeurs

Henk Rietman

Chauffeur

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Rennie Wallet

Chauffeur

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Johan de Lange

Chauffeur

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Wout Frijlink

Chauffeur

033-4949 911
info@porschecentrumleusden.nl

Management

Niels Boersma

Vestigingsmanager

033-4949911
niels.boersma@porschecentrumleusden.nl

André Bouwman

After Sales Manager

033 - 49 49 911
andre.bouwman@porschecentrumleusden.nl