Ons team

Service team

Frank van Diemen

Service Adviseur

033-4949911
frank.van.diemen@porschecentrumleusden.nl

William Voorwinden

Service Adviseur

033-4949 911
william.voorwinden@porschecentrumleusden.nl

Albert Vink

Service Adviseur / Back Office

033-4949 911
albert.vink@porschecentrumleusden.nl

Sales team

Colin de Lange

Senior Sales Executive

06-22775081
colin.de.lange@porschecentrumleusden.nl

Patrick van Oploo

Sales Executive

06-10701438
patrick.van.oploo@porschecentrumleusden.nl

Pieter Mellema

Sales Executive

06-53345213
pieter.mellema@porschecentrumleusden.nl

Han Koggel

Sales Executive

06-55108895
han.koggel@porschecentrumleusden.nl

Gastvrouwen

Merel Jansen

Petra Koster

Martine Verbocht

Nine Doude van Troostwijk

Management

Frido Modderkolk

Aftersales Manager

033-49 49 911
frido.modderkolk@porschecentrumleusden.nl

Werkplaats

Martin Jonker

Chef werkplaats

033-4949 911
martin.jonker@porschecentrumleusden.nl

Erik Lamers

Technisch specialist - Kwaliteitscoördinator

Jeffrey van Beekhoven

Technisch specialist - Assistent voorman

Peter Meijer

1e Autotechnicus - Assistent voorman

Ruud van Ginkel

Diagnosespecialist - goud

Mark Jelier

Diagnosespecialist - goud/Classic Specialist

Jaap van Hoef

Diagnosespecialist - goud

Jesse de Groot

1e autotechnicus - brons

Fernand Ijszinga

Car conditioner

Johan Hagebeuk

1e Autotechnicus - Classic specialist

Wim Huisman

1e autotechnicus - brons

Stefan Ruitenberg

1e Autotechnicus

Michael Hankey

Autotechnicus

Magazijn

Marco Voorthuis

Magazijn Medewerker

033-4949 911
marco.voorthuis@porschecentrumleusden.nl

Klaas Jan ten Veen

Magazijn Medewerker

033-4949 911
klaas.jan.ten.veen@porschecentrumleusden.nl

Johan de Lange

Algemeen medewerker

Chauffeurs

Henk Rietman

Rennie Wallet