Ons team

Gastvrouwen

Merel Jansen

Petra Koster

Martine Verbocht

Nine Doude van Troostwijk

Sales team

Colin de Lange

Senior Sales Executive

06-22775081
colin.de.lange@porschecentrumleusden.nl

Pieter Mellema

Sales Executive

06-53345213
pieter.mellema@porschecentrumleusden.nl

Han Koggel

Sales Executive

06-55108895
han.koggel@porschecentrumleusden.nl

Paul Lamers

Sales Executive

06-82332235
paul.lamers@porschecentrumleusden.nl

Service team

Remco van Vliet

Service Adviseur

033-4949911
remco.van.vliet@porschecentrumleusden.nl

Albert Vink

Garantie Specialist / Schademanager

033-4949 911
albert.vink@porschecentrumleusden.nl

Frank van Diemen

Service Adviseur

033-4949911
frank.van.diemen@porschecentrumleusden.nl

Tim Bloemheuvel

Service Adviseur

033-4949911
tim.bloemheuvel@porschecentrumleusden.nl

Magazijn

Klaas-Jan ten Veen

Tom de Kruijf

Werkplaats

Martin Jonker

Erik Lamers

Voorman

Jeffrey van Beekhoven

Technisch specialist - Assistent voorman

Peter Meijer

1e Autotechnicus - Assistent voorman

Ruud van Ginkel

Diagnosespecialist - goud

Jaap van Hoef

Diagnosespecialist - goud

Fernand Ijszinga

Car conditioner

Johan Hagebeuk

1e Autotechnicus - Classic specialist

Wim Huisman

1e autotechnicus - zilver

Djurre Timmer

1e Autotechnicus

Xander Groesbeek

1e Autotechnicus

Daan Luijben

1e Autotechnicus

Martin Ruyling

1e Autotechnicus

Michael Hankey

Autotechnicus

Chauffeurs

Henk Rietman

Rennie Wallet

Johan de Lange

Wout Frijlink

Management

Niels Boersma

Vestigingsmanager

033-4949911
niels.boersma@porschecentrumleusden.nl

André Bouwman

After Sales Manager

033 - 49 49 911
andre.bouwman@porschecentrumleusden.nl