Ons team

Welkom op de teampagina van Porsche Centrum Leusden. Wij staan te allen tijde voor u klaar. Wilt u kennismaken met het hele team? Kijk dan op onze blogpagina boordevol interessante artikelen.

Sales team

Dominique Bohnen

Verkoopadviseur

+31 6 82 53 57 51
dominique.bohnen@porschecentrumleusden.nl

Duncan Reinhard

Verkoopadviseur

+31 6 43 63 68 13
duncan.reinhard@porschecentrumleusden.nl

Paul Lamers

Verkoopadviseur

+31 6 82 33 22 35
paul.lamers@porschecentrumleusden.nl

Colin de Lange

Verkoopadviseur

+31 6 22 77 50 81
colin.de.lange@porschecentrumleusden.nl

Toine Smid

Sales Support

+31 6 36 31 38 57
toine.smid@pon.com

Gastvrouwen

Simone de Haan

Gastvrouw

033 - 49 49 911
info@porschecentrumleusden.nl

Petra Koster

Gastvrouw

033 - 49 49 911
petra.koster@porschecentrumleusden.nl

Martine Verbocht

Gastvrouw

033 - 49 49 911
martine.verbocht@pon.com

Hanne Hagelen

Gastvrouw

033 - 49 49 911
info@porschecentrumleusden.nl

Service team

Tim Bloemheuvel

Service Adviseur

033 - 49 49 911
tim.bloemheuvel@porschecentrumleusden.nl

Frank van Diemen

Service Adviseur

033 - 49 49 911
frank.van.diemen@porschecentrumleusden.nl

Albert Vink

Garantie Specialist / Schademanager

033 - 49 49 911
albert.vink@porschecentrumleusden.nl

Remco van Vliet

Service Adviseur

033 - 49 49 911
remco.van.vliet@porschecentrumleusden.nl

Chauffeurs

Rennie Wallet

Chauffeur

033 - 49 49 911
info@porschecentrumleusden.nl

Henk Rietman

Chauffeur

033 - 49 49 911
info@porschecentrumleusden.nl

Johan de Lange

Chauffeur

033 - 49 49 911
info@porschecentrumleusden.nl

Wout Frijlink

Chauffeur

033 - 49 49 911
info@porschecentrumleusden.nl

Magazijn

Klaas-Jan ten Veen

Patrick Middelburg

Werkplaats

Erik Lamers

Voorman - Level ZILVER

033 - 49 49 911
info@porschecentrumleusden.nl

Management

Jesper Schuijt

Sales Manager

0624884154
jesper.schuijt@porschecentrumleusden.nl

André Bouwman

After Sales Manager

033 - 49 49 911
andre.bouwman@porschecentrumleusden.nl