Ons team

Gastvrouwen

Merel Jansen

Petra Koster

Martine Verbocht

Nine Doude van Troostwijk

Sales team

Colin de Lange

Senior Sales Executive

06-22775081
colin.de.lange@porschecentrumleusden.nl

Pieter Mellema

Sales Executive

06-53345213
pieter.mellema@porschecentrumleusden.nl

Han Koggel

Sales Executive

06-55108895
han.koggel@porschecentrumleusden.nl

Paul Lamers

Sales Executive

06-82332235
paul.lamers@porschecentrumleusden.nl

Service team

Remco van Vliet

Service Adviseur

033-4949911
remco.van.vliet@porschecentrumleusden.nl

Albert Vink

Garantie Specialist / Schademanager

033-4949 911
albert.vink@porschecentrumleusden.nl

Frank van Diemen

Service Adviseur

033-4949911
frank.van.diemen@porschecentrumleusden.nl

Tim Bloemheuvel

Service Adviseur

033-4949911
tim.bloemheuvel@porschecentrumleusden.nl

Magazijn

Klaas Jan ten Veen

Magazijn Medewerker

033-4949 911
klaas.jan.ten.veen@porschecentrumleusden.nl

Werkplaats

Martin Jonker

Chef Werkplaats

033-4949 911
martin.jonker@porschecentrumleusden.nl

Erik Lamers

Technisch specialist - Kwaliteitscoördinator

Jeffrey van Beekhoven

Technisch specialist - Assistent voorman

Peter Meijer

1e Autotechnicus - Assistent voorman

Ruud van Ginkel

Diagnosespecialist - goud

Jaap van Hoef

Diagnosespecialist - goud

Fernand Ijszinga

Car conditioner

Johan Hagebeuk

1e Autotechnicus - Classic specialist

Wim Huisman

1e autotechnicus - brons

Stefan Ruitenberg

1e Autotechnicus

Djurre Timmer

1e Autotechnicus

Xander Groesbeek

1e Autotechnicus

Michael Hankey

Autotechnicus

Chauffeurs

Henk Rietman

Rennie Wallet

Johan de Lange

Management

Niels Boersma

Vestigingsmanager

033-4949911
niels.boersma@porschecentrumleusden.nl

André Bouwman

After Sales Manager

033 - 49 49 911
andre.bouwman@porschecentrumleusden.nl